Jump to content

Hosting dHosting.pl - 10% rabat!

DawPi

Szukamy tłumaczy!

Recommended Posts

Wiesz... tłumaczenie takiego hooka zajmuje z pół godzinki, większej aplikacji około dwóch. Gdybyś chciał poświęcić choćby te dwie godzinki tygodniowo na tłumaczenia (niekoniecznie na raz, codziennie po parę fraz), to o tyle więcej tłumaczeń moglibyśmy dostarczyć polskim użytkownikom IPB :)

Nie mówiąc juz o tym, że 4.0 zbliża się wielkimi krokami, a nad nią trzeba będzie trochę posiedzieć :spiteful:

Guest Tomek95

Angielski rozszerzony na maturze 94%, powinienem dać radę. ;)

• Like 1

Już działamy. :)

• Like 1

Nasz kolega już siedział za piracką wersję IPB, Ty też możesz
† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †
Nie ma bolca na izolca!!!
Tłumaczes Power

Nie ma odważnych do podjęcia rękawicy? :P Ogłoszenie jest cały czas ważne, tak więc zapraszamy.

s002_54149.png

Kierując się podejściem administracji forum. Jakie stawki ?

Angielski na poziomie C2.

Od 10 lat prowadzę misje archeologiczne na terenie dawnej rzymskiej Brytanii - stąd musiałem perfekcyjnie wyuczyć się języka. A teraz mam trochę wolnego czasu. 

Edited by acmenagers

Kierując się podejściem administracji forum. Jakie stawki ?

Angielski na poziomie C2.

Od 10 lat prowadzę misje archeologiczne na terenie dawnej rzymskiej Brytanii - stąd musiałem perfekcyjnie wyuczyć się języka. A teraz mam trochę wolnego czasu. 

Nie ma żadnych stawek, nie wiem do czego pijesz. To praca charytatywna. Przecież tłumaczenie jest dostępne za darmo, prawda?

s002_54149.png

Ciężko w dzisiejszych czasach będzie znaleźć ludzi, którzy będą chcieć zrobić coś dla samej idei. 

Swego czasu stowarzyszenie Discovery (znane myślę, że każdemu) wystąpiło z drobną prośbą do administracji forum - w całej redakcji wybuchnęło oburzenie, po tym jak arogancką i złośliwą odpowiedź dostaliśmy od administratora. 

Ale mniejsza. 

W przypadku tłumaczenia modyfikacji raczej nie, ale jak będziecie pracować nad tłumaczeniem najnowszej wersji forum (4.0) z chęcią pomogę.

Jako, że również sami chcemy jak najszybciej zaktualizować do niej nasze wewnętrzne forum. 

Edited by acmenagers

Guest dasde12

Mógłbym spróbować swoich sił ?

Informacja dla wszystkich

Ostatni raz proszę i przypominam: chcesz być tłumaczem na IZE i korzystać z GT do tłumaczenia większych partii tekstu? Nie marnuj swojego i przede wszystkim naszego czasu.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Nadal aktualne. Nie ma nikogo kto lubi wyzwania? :)

• Like 1

---

Nadal aktualne. Nie ma nikogo kto lubi wyzwania? :)

I potrafi coś zrobić bez translatora.

s002_54149.png

Guest Wolen

Macie w planach zespołowe tłumaczenia większych modyfikacji/IPS4?

Istnieje jakieś kryterium dotyczące liczby tłumaczeń na tydzień?

Prowadzicie jakąś listę aplikacji/hooków do przetłumaczenia czy to wolna wola tłumacza co w danym okresie tłumaczy?

Ogólnie jestem zainteresowany wsparciem rozwoju IZE poprzez tworzenie spolszczeń do różnych modyfikacji. Własną licencje będę miał w okolicach niedzieli/poniedziałku, więc z ewentualny pobieraniem rozszerzeń z MP by nie było. Jeśli trzeba pierwsze wrzucić jakąś ilość tłumaczeń to nie ma problemu, od poniedziałku mogę zacząć śmiało wrzucać pierwsze tłumaczenia, w celu zaprezentowania moich umiejętności :P.

Ad 1 - plany są zawsze. Tutaj bardziej kwestia chęci i wyboru modów do tłumaczenia. Jednak na tym etapie skupiamy się na pełnym przetłumaczeniu oficjalnych skryptów.

Ad 2 - nie.

Ad 3 - wola tłumacza, ale priorytet to zawsze wspólne tłumaczenia.

insp - zrobisz standardowy test? :)

---

Guest lecik

witam ja jestem zainteresowany poniewaz podoba mi sie kolorek inspa chociaz za chlopakiem nie przepadam ;D

Nic nie jest pozbawione wad, więc jeśli czujecie taką potrzebę - chętnie zgłoszę się na 'testera' tłumaczenia. Mógłbym zgłosić nieprawidłowości w tłumaczeniu danej zmiennej, a chętnie to zrobię. Nie, żeby przyspieszyć ten proces, ale z czystej chęci i tego, że mam więcej czasu do poświęcenia. :)

Edited by xSkyer

Nic nie jest pozbawione wad, więc jeśli czujecie taką potrzebę - chętnie zgłoszę się na 'testera' tłumaczenia. Mógłbym zgłosić nieprawidłowości w tłumaczeniu danej zmiennej, a chętnie to zrobię. Nie, żeby przyspieszyć ten proces, ale z czystej chęci i tego, że mam więcej czasu do poświęcenia. :)

Myślę, że jak już wydamy spolszczenie to wtedy będzie dobra okazja do testowania (literówki, kontekst). Na obecnym etapie nie ma jeszcze takiej potrzeby.

s002_54149.png

Naprawdę nie ma jednej zainteresowanej osoby? Do jej obowiązków należałoby głównie tłumaczenie newsów od IPSu i taki też będzie sprawdzian przy rekrutacji.

---

Witamy w gronie tłumaczy @qubabos! Po wielu miesiącach (latach?) poszukiwań w końcu trafiliśmy na odpowiednią osobę.

Pozostaje życzyć powodzenia!

• Like 2

---